Komunikat dotyczący włamania na serwery PKW

Firma eo Networks oświadcza, że od 3 lat nie współpracuje z PKW. Wśród danych wykradzionych z serwerów PKW są także dane dotyczące eo Networks pochodzące z okresu tej współpracy. Dane te dotyczą...

Firma eo Networks, Premier Partnerem Hitachi, wprowadza rozwiązania z rodziny Identity Management

eo Networks S.A. nawiązała współpracę z Hitachi Europe w Polsce jako Premier Partner. Eo Networks tym samym staje się autoryzowanym partnerem i resellerem rozwiązań z zakresu biometrycznych systemów bezpieczeństwa i autoryzacj - Finger Vein - oraz zarządzania tożsamością – Identity Management Systems.

eo Networks S.A. rozwija sprzedaż certyfikatów bezpieczeństwa SSL

Zapraszamy Państwa do zakupu certyfikatów SSL marek Verisign, Thawte oraz Geotrust poprzez naszą nową dedykowaną stronę ssl.eo.pl. Liczymy, że ułatwi ona Państwu proces zakupowy i podjęcie decyzji o podniesieniu bezpieczeństwa Państwa zasobów IT.

ePUAP zmieni się z eo Networks

Badanie użyteczności, przygotowanie i dostarczenie architektury informacji, prototypu interfejsu użytkownika oraz projektu graficznego interfejsu użytkownika ePUAP w wersji standardowej i mobilnej to część zadań, które zrealizuje firma eo Networks dla Centrum Projektów Informatycznych oraz projektu ePUAP2.

Jedyna polska firma po raz siódmy z rzędu w rankingu Deloitte Technology Fast 50

Warszawski software house eo Networks po raz siódmy znalazł się w gronie najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. W 13. edycji rankingu firmę sklasyfikowano na 42 miejscu. eo Networks od jedenastu lat świadczy usługi przede wszystkim na rynku polskim i niemieckim. W tym roku spółka zadebiutowała na NewConnect.

Rada Nadzorcza powołała Zarząd eo Networks S.A.

W dniu 13 czerwca 2012 r. Rada Nadzorcza eo Networks S.A. podjęła decyzję o powołaniu na nową 3-letnia kadencję Zarządu Spółki w składzie: Stefan Batory - Prezes Zarządu Ewa Jagiełło - Wiceprezes Zarządu Rafał Jagniewski - Wiceprezes Zarządu

Znaczny wzrost przychodów w 2011 roku

W opublikowanym ostatnio raporcie rocznym, eo Networks S.A. potwierdziła wcześniejsze zapowiedzi wyników finansowych za rok 2011. Przychody ze sprzedaży osiągnęły poziom 34,7 mln zł, co oznacza 10% wzrostu wobec wyniku za 2010 r.

Wywiad z Wiceprezesem Rafałem Jagniewskim

Zapraszamy Państwa do lektury wywiadu z Rafałem Jagniewskim, Wiceprezesem Zarządu eo Networks S.A., który ukazał się na łamach portalu DebiutyNC.pl

eo Networks szturmem wchodzi na NewConnect!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wczorajszej konferencji prasowej oraz wywiadu ze Stefanem Batorym, prezesem eo Networks S.A.

eo Networks debiutuje na GPW!

Już jutro eo Networks S.A. zadebiutuje na rynku NewConnect warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.Zapraszamy do pobrania prezentacji naszej firmy oraz zachęcamy do zapoznania się z uchwałą Zarządu GPW.
Wyświetlanie 1 - 10 z 49 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 5Firma eo Networks, Premier Partnerem Hitachi Data Systems, wprowadza rozwiązania z rodziny Identity Management