Wdrożenie systemu informacyjnego dla OPZZ

W ramach projektu nasza firma wykonała system wspomagający zarządzanie, obieg informacji, system komunikacji, doradztwo i szkolenia w Ogólnopolskim Porozumieniu Związków Zawodowych wraz z instalacją, testami i odbiorem, a także zastosowaniem technologii Liferay Portal obsługującej prezentację danych oraz e-learning.

Ewa Jagiełło-transfer z Sygnity do eo Networks

Do eo Networks-polskiego software house-dołączyła Ewa Jagiełło, która objęła stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Przez ostatnie dwa lata Jagiełło była Dyrektorem Generalnym Pionu Public w Sygnity. W branży informatycznej działa od 26 lat.

Przetarg na konsultacje on-line w Ministerstwie Gospodarki dla eo Networks

„Jak podkreśla ministerstwo, wdrożenie systemu jest odpowiedzią na postulaty przedsiębiorców i zrzeszających ich organizacji. Pilotaż ma na celu stworzyć platformę pozwalającą każdemu obywatelowi na bieżące monitorowanie postępu prac przy tworzeniu nowych regulacji prawych.”

Dwa wygrane przetargi w Łodzi

Kolejne umowy eo Networks w sektorze publicznym.

eo Networks wprowadza OPZZ w nową erę

eo Networks stworzy e-platformę komunikacyjną dla OPZZ. Będzie to jedyny taki projekt wdrożony w organizacji związkowej w Europie.

eo Networks tworzy nowoczesną wyszukiwarkę dla e-commerce

eo Networks rozpoczęło budowę wielofunkcyjnej wyszukiwarki opartej na systemie Solr. Firma przeznaczy na projekt około 4 mln zł, z czego połowa pochodzić będzie z unijnego grantu.

eo Networks nie zwalnia tempa

eo Networks uznane za jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej według rankingu Deloitte Technology Fast 50.

Wdrożenie dla DM BOŚ nagrodzone

Platforma informatyczna Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska, której współautorem jest eo Networks, znalazła się na I miejscu najnowszego rankingu Forbesa.

Bardzo kulturalne wdrożenie EO Networks

Strona poświęcona programowi kulturalnemu polskiej prezydencji to jeden z najnowszych projektów specjalistów z EO Networks. To prestiżowe wdrożenie powstało w ramach portalu Culture.pl

Łatwiejsze życie stypendysty

eo Networks ułatwia życie stypendystom Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dzięki nowemu portalowi wszystkie formalności będą mogli załatwić, nie wychodząc z domu.
Wyświetlanie 11 - 20 z 49 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 5Firma eo Networks, Premier Partnerem Hitachi Data Systems, wprowadza rozwiązania z rodziny Identity Management