eo Networks podsumowuje rok 2003

Warszawska firma krajowym liderem na rynku Systemów Publikacji i Zarządzania Treścią. Rok 2003 był przełomowy w 3-letniej historii firmy. Ich flagowy produkt CAVA' CMS (system do zarządzania treścią) został wdrożony u kolejnych 47 klientów. Tym samym liczba firm korzystających z rozwiązań eo Networks zwiększyła się do ponad 60.

ComPress!NetWatch dostępny na polskim rynku

ComPress i eo Networks wprowadzają usługę monitoringu internetowych grup dyskusyjnych.

Bezpieczeniej z Eo Networks

Spółka Eo Networks (www.eo.pl) podpisała umowę partnerską z firmą Thawte należącą do grona światowych liderów dostawców certyfikatów bezpieczeństwa (SSL) w internecie.

G+J na platformie eo Networks

Od stycznia 2003 roku eo Networks wdraża we wszystkich projektach internetowych Gruner+Jahr autorski system zarządzania treścią - eo CMS. Jest to pierwszy polski produkt tego typu, który będzie sprzedawany przez sieć dealerów i resellerów.

eo Networks - przebojem przez przetargi

Warszawska firma technologiczna eo Networks wygrała dwa przetargi na wdrożenie oprogramowania typu CMS. Autorski system zarządzania treścią (eoCMS) został wybrany przez Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty (URTiP) oraz Urząd Służby Cywilnej (USC).

Czat eoNetworks dla MTV i Orkla Press Polska

Na początku września eo Networks wdrożyło aplikację Czat w serwisie internetowym MTV (www.mtv.pl) oraz w 12 elektronicznych wersjach gazet wydawnictwa Orkla Press. Jest to już kolejne wdrożenie po Życiu Warszawy, Bravo.pl i Rzeczpospolitej.

eo Networks wprowadza do sieci MTV Classic

29 czerwca, wraz ze startem kanału muzycznego MTV Classic, ruszył nowy serwis internetowy stacji - www.mtvclassic.pl. Wykonała go firma eo Networks, która rozpoczęła oferowanie swoich produktów w modelu ASP (Aplication Service Provider).

"Człowiek Roku" w internecie

W środę 9 stycznia 2002 roku o godz. 17 użytkownicy internetu będą mogli obejrzeć na żywo transmisje z uroczystości wręczenia tytułu "Człowieka Roku 2001" przyznawanego przez tygodnik Wprost. Impreza odbędzie się w warszawskim hotelu Victoria. Transmisję realizuje eo Networks.

eo Networks pracuje dla Gruner+Jahr Polska

Pod koniec stycznia eo Networks wdroży zaawansowane narzędzia komunikacyjne, Webmail i Instant Messanger w serwisie bizz.pl należącym do wydawnictwa Gruner+Jahr. Jest to już trzecie, po Presspublice i H. Bauer, wydawnictwo korzystające z rozwiązań eo Networks.
Wyświetlanie 41 - 49 z 49 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 5Firma eo Networks, Premier Partnerem Hitachi Data Systems, wprowadza rozwiązania z rodziny Identity Management