Czym jest i co go wyrożnia

CDRator to system automatyzujący rozliczenia usług (billing) i realizujący działania z zakresu opieki nad klientem (CRM). Skierowany jest do firm ,których usługi są taryfikowane. eo Networks posiada doświadczenie we wdrożeniach systemu w firmach z sektora telco, działających na rynkach Europy Środkowej. Spółka jest oficjalnym partnerem i przedstawicielem CDRator w Polsce.

Elastyczność

Skalowalne i łatwe do wdrożenia narzędzie do rozliczania usług i obsługi klientów, oferujące indywidualne rozwiązania dopasowywane do potrzeb biznesowych klienta – teraz i w przyszłości. 

Przejrzystość

Modularna platforma Rator pozwala w łatwy sposób wprowadzać zmiany i ulepszenia, a także dodawać nowe produkty, plany taryfowe, usługi i marki. Jej budowa zapewnia sprawna i szybka integrowalność.

Kompleksowość

Platforma Rator w kompleksowy sposób zarządza i wspiera całościową działalność firmy, włączając rejestracje klientów, dostarczenie usługi, obsługę rozliczeń oraz opiekę nad klientem.

Multibranding

Platforma Rator daje możliwość kontroli wielu marek z jednego środowiska oraz wprowadzanie unikalnych interfejsów dla każdej z nich, dzięki czemu użytkownicy końcowi kojarzą usługi z odpowiednia marka.


Korzyści i potencjalni odbiorcy


Firma eo Networks, Premier Partnerem Hitachi Data Systems, wprowadza rozwiązania z rodziny Identity Management