Czym jest i co go wyróżnia

Liferay Portal CMS to System Zarządzania Treścią pozwalający tworzyć profesjonalne portale internetowe. Platforma dedykowana jest zarówno dla dużych korporacji, jak i dla małych firm, organizacji państwowych czy prywatnych. Prawie 10 letni okres istnienia Liferay ugruntował jego pozycję na rynku na całym świecie, a  rozwiązania tego skorzystały już min. Lufthansa, Discovery czy Cisco.

Liferay posiada otwarty kod (ang. open source), dzięki czemu jest wolny od opłat licencyjnych. Wykorzystując tą sposobność, eo Networks nie tylko tworzy oparte na Liferay portale, ale także modyfikując samo oprogramowanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i usprawnieniom dokonanym przez eo Networks, potencjalni klienci, oprócz standardowych funkcjonalności związanych z Liferay, otrzymują:

Zwiększona wydajność

Dostęp do autorskiej nakładki zwiększającej osiągi wydajnościowe 1000-krotnie.

Dodatkowe funkcje

Dowolne dodatkowe funkcjonalności zależenie od zapotrzebowania, np. newsletter, kalendarze.

Brak bugów

System pozbawiony oryginalnych błędów – nasi specjaliści sami wykrywają i naprawiają bugi, przy okazji zgłaszając je do twórców Liferay.

Pomoc specjalistów

Pomoc naszych specjalistów, którzy biorą czynny udział w sympozjach organizowanych przez twórców Liferay oraz aktywnie ulepszają oryginalny system.


Korzyści i odbiorcy

Firma eo Networks, Premier Partnerem Hitachi Data Systems, wprowadza rozwiązania z rodziny Identity Management