Czym są i co je wyróżnia

eo Networks Mobile to gałąź działalności eo Networks S.A. odpowiedzialna za projektowanie i wdrażanie aplikacji i serwisów mobilnych, rozwiązania m-commerce oraz wszystkie procesy i usługi z nimi związane.

Planujesz stworzenie aplikacji mobilnej, chcesz porozmawiać o swoim projekcie mobilnym lub otrzymać wycenę dla swojej aplikacji mobilnej? Wyślij mail na adres bartosz.skurczynski@eo.pl lub skontaktuj się bezpośrednio pod nr telefonu 696 763 370.

Kompleksowość

Zróżnicowany, duży zespół programistów i specjalistów z innych dziedzin gwarantuje pełne wsparcie w całym procesie realizacji projektu, nie tylko samym projektowaniu, ale także obmyślaniu strategii, promocji aplikacji czy dalszym ich rozwijaniu. eo Networks posiada wszystkie potrzebne zasoby i nie musi uciekać się do korzystania z usług podmiotów zewnętrznych.

Elastyczność

Pomimo bogatego doświadczenia, uporządkowanych procesów realizacji działań i prowadzenia projektów wg. metodologii PRINCE/PMI, praca zespołu eo Networks zawsze dostosowywana jest pod konkretne potrzeby klienta, zapewniając pełną realizację założonych celów przy jak najmniejszych nakładach finansowych.

Stabilność

Ponad 10 lat projektowania i tworzenia wysoce wydajnych systemów informatycznych i aplikacji internetowych dla dużych partnerów z różnych sektorów gospodarki pozwoliło zebrać pełną wiedzę na temat tworzenia interfejsów mobilnych i ich użyteczności, programowania na urządzenia mobilne, dbania o kompatybilność pomiędzy różnymi urządzeniami oraz tego jak spozycjonować oraz wypromować aplikacje w marketach mobilnych.

 

 


Korzyści i odbiorcy


Firma eo Networks, Premier Partnerem Hitachi Data Systems, wprowadza rozwiązania z rodziny Identity Management