Hosting i administracja w skrócie Hosting i administracja w skrócie


Czym jest i co go wyróżnia

Dedykowany hosting obejmuje udostępnianie wysoce wydajnych i funkcjonalnych serwerów. Administrowanie systemami operacyjnymi odpowiedzialne jest z kolei za wszystkie działania związane z administrowaniem, opieką i monitoringiem nie tylko wspomnianych systemów, ale także serwerów www, serwerów aplikacyjnych i baz danych. eo Networks wzbogaciło swoje rozwiązanie, w porównaniu do innych konkurencyjnych na rynku, o szereg kluczowych funkcjonalności: kompleksowość usług, doświadczony zespół, elastyczność oferty i pomoc specjalistów 24/7.

Kompleksowość usług

Pełen zakres usług, form i płaszczyzn ich realizacji dostępny w ramach rozwiązania eo Networks zapewnia spełnienie wszystkich, także tych nieszablonowych wymagań w jednym miejscu.

Doświadczony zespół

Dostęp do ponad 200 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników eo Networks, posiadających szereg unikatowych tytułów zawodowych oraz pełen zakres certyfikatów partnerskich.

Elastyczność oferty

Rozwiązanie eo Networks jest dedykowane każdemu klientowi z osobna, wolne od ofert pakietowych, szyte na miarę potrzeb, wymagań i możliwości.

Pomoc specjalistów 24/7

Pomoc naszych pracowników 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu przez cały okres korzystania z oferowanych rozwiązań.

Korzyści i odbiorcy